Tehnike e bardhe

Shitet nga: Agron 28 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bfardh te prodhimeve gjermane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim