Tehnike e bardhe

Shitet nga: agron 05 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bardh te gjitha llojeve te prodhimeve gjermane
gjithashtu ehe mbushjen e frigove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim