shitje dhe servis

Shitet nga: agron 25 Sht 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Bejm shitjen dhe servisim te teknikes se bardh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim