shitje dhe vervisim

Shitet nga: agron 06 Tet 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Bejm shitjen dhe servisimij e teknikes.se.bardh te prodhimeve gjermane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim