'ShES BOJLERA

Shitet nga: Xxxx 18 Jan 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes dy bojlera te sa po ardhur nga Austria njani ësht 50L nesera tjetri ësht 30L qe te dyt jan ne gjënjdje te rregullt jan te pa perdorur Nr viber +38649321736 ose 044634882
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim