Kamin per nxehmje qendrore

Shitet nga: lavd 26 Sht 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin per nxehmje qendrore me dru dhe thengjill me 26+4kw .
I perdorur vetem 1 vite .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim