Shes Shporet

Shitet nga: Abaz 10 Dhj 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim