Shporet alfa 90

Shitet nga: beni 24 Jan 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes alfa90 eshtë i perdorur vetem 2 muaj ,shporeti është shum i ruajtur nuk ka asnje gervishje per informata me te shumta na kontaktoni ne numrin
Tel:044228620
Tel:049228620
Per te interesuarit na kontakoni ne këta numra
FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN
PER TELEFONATAT JU MIRPRESIM...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim