SERVIS I TEKNIKES SE BARDHE

Shitet nga: agron 05 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bejm shitjen dhe servisimin e yeknikes se bardh te prodhimeve gjermane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim