Shitje dhe servisim

Shitet nga: Agron 16 Nën 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bardh te prodhimeve gjermane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim