Shitje dhe servisim

Shitet nga: Agron 11 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bardh tel. viber 049243340
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim