Tehnik e bardhe

Shitet nga: Agron 03 Jan 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shitje dhe servisim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim