shitje dhe servisim

Shitet nga: agron 06 Sht 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bardh te prodhimeve gjermane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim