Shporeta dhe Enlarse Montuese

Shitet nga: Vllezerit Xani 27 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Të tjera
Te gjitha llojet e Shporetav Montues dhe Enlarseve Montuese
Malli esht i Importuar nga Gjermania
Me Garancion per Inforamta me te Hollsishme mund te na Kontaktoni ne nr :
049-18-19-51 ose 044-262-982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim