shiten gjenerator si dhe zmadhuese e rrymes 10 kw

Shitet nga: elektro 11 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Të tjera
shiten dy gjenerator dhe ni rritese e rrymes ne gjendje te rregullt .agregati 3.2kw-200 euro.agregati 900w 35 euro,rritsi i rrymes 10 kw 35 euro tel,.+37744264862.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim