Ore dore

Shitet nga: Vali 30 Nën 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shes nje ore dore shum e pershtatshme dhe e bukur per djem te ri ora osht Made in Japan ora osht feshen shum pak e perdorne e ka edhe baterin rezerv ora osht orginale kjo ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim