Kalifer

Shitet nga: Kalifer 15 Dhj 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
O ne gjendje te rregullt ben ngrohje te shpejt dhe osht shum praktik Qmimi: Saipas Marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim