Dj Tony muzike per dasma "" kontakt VIBER"

Shitet nga: Dj Tony 16 Krr 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Bejm muzik per dasma dhe gezime tjera familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim