Nje zvuqnik

Shitet nga: jeton 10 Dhj 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
zvuqniku eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim