Gjvushnika , zmadhus zani per kerr

Shitet nga: arjanit 14 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes gjvushnikat 400 W max 200 W RMS
Zmadhus zani per kerr 1000 vat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim