Violina

Shitet nga: bujar 07 Maj 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Violina 4/4 e posa ardhur nga zvicrra shum e vjeter dhe shum e rujtme per ma shum kontakto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim