Sanaka njeri 12'' tjetri 15'' kontakto ne viber

Shitet nga: Jeton 29 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes sanakat njeri 12'' tjetri 15'' 049 49 13 1 3 (viber )dhe 044 869 321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim