Korg Pa1X Prophecy

Shitet nga: Fatos 21 Shk 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Korg pa1x dhe Prophecy ne gjendje te rregullt dhe ka ritma full i gatshem per darsma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim