Sint pa50

Shitet nga: Besi 21 Mar 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin pa50 ne gjendje te rregullt full ritme dhe ngjyra arsyja e shitjes kam bler pa3x.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim