Sintisajzer

Shitet nga: Ertrit 19 Dhj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Sintisajzer CASIO i pershtatshem per ushtrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim