2 zvoqnika

Shitet nga: Jeton 03 Dhj 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Zvuqnikat jane ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim