Avida controller

Shitet nga: Erfan 18 Nën 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet paisja muzikore Avida Controller eshte Tach Screen e pa perdorur ne gjendje shum te mir. Lidhet ne rrjet permes kabllit. Ata te cilet meren me kete lemi me se miri mund ta kuptojn se sa paisje e integrume eshte

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim