Dj per dasma

Shitet nga: jeton 09 Krr 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
dj tony ben muzike ne dasma si dhe gjirime profesionale ne ahengjet tuaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim