Ndegjuese te reja profesionale Philips Wireless

Shitet nga: Philips 29 Nën 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes ndegjueset profesionale per studio Philips jane Wireless (pa kabell) ne largesi deri 100 metra. Jan te ardhura nga gjermania me poket te veten komplet me gjitha paisjet siq shihet edhe ne foto. Ne to perfshihet ndegjuset, adapteri, moduli wifi qe eshte edhe rimbushes i tyre, dy bateri, audio kablla sidhe udhezuesi i tyre. Me nje mbushje punojn me shume se 24 ore pa nderpre. Qmimi 120 euro ndersa Qmimin real se sa kushtojn keto ndegjuse profesionale mund ta shihni ne foton me poshte, Kontakt viber +37744475301.
Tag, studio, korg, mikset, mikrofon, audio, zerim, vw, audi, golf.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim