Zerim basbin wat 600 rms ose veq kutijat 100 euro

Shitet nga: asi 17 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Zerim basbin wat 600 rms ose veq kutijat 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim