Sharkia

Shitet nga: Muzikanti 07 Mar 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Të tjera
Sharkia ka tingull te mire bjen ne nota te ulta dhe te larta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim