Tupana

Shitet nga: bajram 18 Qer 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
3 tupana tupani i par: 200 euro alumin /plastik 62cm me28cm esht me i madhi , tupani i dyt: 150 euro alumin me /elkur 52cm me 46cm . tupani i tret: 100 euro drua/lekur 52cm me 40cm njeren perhul e ka te prishur per me shum informata 044539967
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim