AKUARIUMI

Shitet nga: Petrit 17 Shk 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumin me gjithsej 5 peshq shumengjyresh .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim