Eshte shitur

Shitet nga: Safet Zabeli 30 Jan 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Eshte 1 vjec e 2 muaj i bardh I Shtir per obor dhe per mu rrok !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim