Hasky

Shitet nga: blerton 18 Pri 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Eshte shum i mir kryesisht ka deshir te luaj dhe te shetitet eshte femer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim