Klysht e sharrit

Shitet nga: Egzoni 31 Tet 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
shiten klysht e sharrit jan shum te mir dhe te fshtir i kan 2 muj por ne foto jan dal kur kan pas 1 e dy jave per ma shum informata kontakto ne nr. 049 588 248 ose ne viber +377 049 588 248
Boj edhe ndrrim me najsen qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim