Pitbull Stafford

Shitet nga: Foskon 13 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Pitbull Stafford :
Mosha 3 Vjet
Pesha 25 kg
Hobi : Ka deshir te luaj me top
Eshte i rrezikshem me kafsh
Por eshte shum i but me njerz dhe ka deshir te luaj
Ushqimi i preferuar : Pedigrei
Qyteti ky jeton qeni : Skenderaj
Emri i qenit : Bigi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim