Qen

Shitet nga: xxx 29 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin rac pastor gjermane dhe e perzir me rac hsky qeni ka 17 muaj qeni eshte shum i mir dhe i shtir per oborr apo pllac te interesurit let lajmorhen ne ket nr. Teli : 049 66 33 93

QENI NDROHET ME PULA APO NDONJE TELEFON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim