Qen bub

Shitet nga: Arjan 21 Shk 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes buba jan 4 muajsh jan te mir shum por edhe te shtir per oborr shesh dhe baben e tyre esht shum rojs dhe shum i but dhe i shoqeruar me antar te familjes i cili kushton 50Euro. per me shum info.Kontakto ne Nr: 049548826.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim