Qen i sharit

Shitet nga: ****** 27 Nën 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Qenin e sharit eshte shum i mir per oborr si dhe per luftera qeni i ka 3 vjet....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim