Qen i sharrit agresiv

Shitet nga: ismet 14 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet qeni i sharrit shum i mir mosha 2 vjeqare shum agresiv ne te huja dhe i mir per rujtjen e shtepive te interesuarit le te kontaktojn ne numrin 049-541-913
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim