Qen

Shitet nga: lirim 19 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Eshte shum i mir sidomos per femij po ashtu mund te qendroi brenda dhe jasht shtepis eshte femer 1vjet eshte shum i mir shum i paster arqyja qe e shes sepse kam nje tjeter ndrrim vetem me iphone 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim