Qenin e sharit.......Ndrrim me Iphone....

Shitet nga: ********* 25 Nën 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Qenin e sharit eshte shum i mir per oborr si dhe per luftera qeni i ka 3 vjet...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim