Rotweiler i racës

Shitet nga: Ismet 24 Jan 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni rotweiler i racës së pastër, është i shëndetshëm dhe shumë i mrekullueshëm. Për merakli të tyre shitet për 200 euro. tel: 044 180 112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim