Rotweiler

Shitet nga: Ismet 03 Nën 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Të gjithë ata që janë të interesuar të rezervojnë klysh të racës origjinal Rotweiler, këtë mund ta bëjnë që nga data 1 dhjetor tel:044 180 112 dhe mbislimi@gmx.ch
flm për mirëkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim