Shes klysht e Pit Bulles

Shitet nga: Atdhe Veliu 13 Tet 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes klysht e Pitt Bulles jan 1mujsh jan shum te mir dhe jan origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim