Shitet Rudii

Shitet nga: xxx 13 Shk 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin me rac rud te cilin e kam kultivuar vet mirpo sot nuk kam mundesi te kujdesem per arsye se per momentim jam ne gjermani prandaj e shes, qeni per momentin ka 20 muj dhe eshte i mir per oborr, gjithashtu qeni nuk eshte i provuar asnjeher ne qen tjer te interesuarit let kontaktojn ne numer te lartpermendur ku mund te me kontaktoni ne viber dhe watsapp ne po ket numer pres bleres serioz mund te kontaktoni edhe ne facebok tek Lindii Skenderaj ju faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim