Zagar gjuetije

Shitet nga: zagar 19 Mar 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Eshte zagar gjuetije eshte i mir eshte i ri njek leprin,dhelpren dhe shum egersira te tjera me ni fjal usht i mir.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim