Zagar

Shitet nga: Fisi 06 Shk 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Keta zagar jan te mir per gjoj e njkein dheplpren ,lepurin .dhe kaprollin qe jan me provoj qe dy vite qe i kam testu vet ,mosha e tyre esht poashtu 2 vite vet i kam rrit ,qe te dyt jan meshkuj.Ju lutemi kontaktoni ne ket numer telefoni me marveshje .Ne e-mail nuk kontaktojm mos shkruani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim