Zagar

Shitet nga: Dul mala 13 Shk 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Zagari i ka 2 vite . Ndjek dhelpra dhe lepra qmimi sipas narrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim